PWSZ Uczelnią Liderów

ul_pion1Dnia 05 lipca 2016 r. Kapituła VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” przyznała PWSZ w Lesznie już po raz kolejny tytuł Uczelnia Liderów.

Program „Uczelnia Liderów”, realizowany wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i Agencję PRC, adresowany jest do szkół wyższych (publicznych i niepublicznych), które starają się kształcić absolwentów wyposażonych w szerokie kompetencje zawodowe, dobrze przygotowanych do startu na rynku pracy.

PWSZ została również wyróżniona Certyfikatem Złotym przyznawanym uczelniom, które po raz szósty uzyskały Certyfikat Zwykły „Uczelnia Liderów”.

20160706092115547_000120160706092530868_0001

Ponadto Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J. A. Komeńskiego w Lesznie otrzymała Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Wyróżnienie to przyznawane jest uczelniom wyższym, które osiągnęły największy progres w dziedzinie innowacyjności kształcenia, wspierania edukacji praktycznej studentów oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + eight =