Sukces Wydziału Prawa

e2ad8b69042b9b1779ce7d6a5fa4d265_XLSukces kierunku Prawo, który zajął pierwsze miejsce wśród wydziałów prawniczych na Pomorzu w X Rankingu Wydziałów Prawa Gazety Prawnej, został doceniony przez instytucje współpracujące z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Po ogłoszeniu rankingu Gazety prawnej Uczelnia otrzymała listy gratulacyjne od środowiska prawniczego, dla którego jest to jeden z najważniejszych wyznaczników jakości kształcenia. Wśród gratulacji były listy od: Okręgowej Izby Radców Prawnych, Prezesa Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku oraz od Nowosielski i Partnerzy – Adwokaci i Radcy Prawni.

'AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

W listach pojawiają się pochwały dotyczące jakości kształcenia, najwyższej jakości kadry naukowej oraz nowatorskiego podejścia do nauki zawodu prawnika. Słowa pochwały łączą się z wyrażaniem nadziei na dalszą współpracę, równie owocną jak dotychczas.

Źródło: www.wsaib.pl.