Rektorzy i prezydenci europejskich uczelni technicznych w Łodzi

„Ocena kształcenia i badań naukowych jako główny element kierowania uczelnią” będzie tematem przewodnim 35. Konferencji Rektorów i Prezydentów Europejskich Uczelni Technicznych (CRP). Spotkanie tego gremium odbywa się w Łodzi po raz pierwszy. Temat konferencji jest niezwykle ważny dla studentów oraz otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni.

Władze uczelni europejskich kształcących przyszłych inżynierów i liderów gospodarki będą gośćmi Politechniki Łódzkiej w dniach 16-17 września 2016 r. Patronat nad konferencją objął Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczyste otwarcie konferencji odbędzie się w piątek 16 września o godz. 13.30.

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy z udziałem rektora PŁ prof. Sławomira Wiaka oraz prof. Stanisława Bieleckiego, rektora PŁ 2008-2016 i prof. Manfreda Horvata z Uniwersytetu Technicznego w Wiedniu, koordynatora konferencji CRP.

Briefing odbędzie się w piątek 16 września o godz. 12.30. Miejsce: Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, ul. Stefanowskiego 18/22, bud. A 10, sala Rady Wydziału, na parterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − 10 =