2014 – wyniki rankingu Perspektywy

Ogłoszony wyniki kolejnego zestawienia fundacji Perspektywy. To już 15 edycja rankingu uczelni przygotowywanego przez Perspektywy.

W tegorocznej edycji udział wzięło 88 uczelni akademickich, 80 magisterskich niepublicznych oraz 27 państwowych wyższych szkół zawodowych – w sumie 195 szkół. W porównaniu z rokiem ubiegłym liczba podmiotów biorących udział w rankingu jest niższa. Ranking przeprowadzany jest pod nadzorem kapituły kierowanej przez prof. Michała Kleibera, prezesa Polskiej Akademii Nauk. Informacje o wynikach opublikowane zostały w Dzienniku Gazeta Prawna oraz serwisie PAP Nauka w Polsce.

Czytaj dalej 2014 – wyniki rankingu Perspektywy

2013 – ranking Perspektywy i Rzeczpospolita

Dzisiaj ogłoszono wyniki rankingu przygotowanego przez miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita. To czternasta edycja rankingu uczelni

Do oceny zgłosiło się 219 polskich uczelni wyższych w tym: 83 uczelnie akademickie, 84 prywatne uczelnie oferujące studia magisterskie, 29 szkół wyższych z ofertą studiów licencjackich oraz 29 państwowych wyższych szkół zawodowych. Które z nich zajęły w tym roku najważniejsze trzy miejsca na podium? Sprawdź, która z nich jest numerem 1 tegorocznego rankingu uczelni!

Czytaj dalej 2013 – ranking Perspektywy i Rzeczpospolita

Ranking Perspektywy i Rzeczpospolita

Perspektywy i Rzeczpospolita już jutro ogłoszą tegoroczne wyniki rankingu 2013. Która uczelnia w tym roku zajmie pierwsze miejsce na podium? Z niecierpliwością czekamy na wyniki rankingu uczelni w tym roku

Co roku fundacja Perspektywy wraz z dziennikiem Rzeczpospolita przeprowadzają ranking, w którym udział deklaruje większość renomowanych uczelni w kraju. Co roku kryteria zmieniają się, a dokładnie część z nich.

Czytaj dalej Ranking Perspektywy i Rzeczpospolita