Po rankingu czas na targi edukacyjne

Maj to gorący okres dla edukacji wyższej w Polsce. W tym pięknym wiosennym miesiącu rozpoczynają się matury, do których przystępują kandydaci na studia.  Nie bez powodu w tym samym miesiącu publikowany jest co roku ranking fundacji Perspektywy i dziennika Rzeczpospolita. Ranking już jest dostępny!

Ranking doczekał się już XIV publikacji i nadal ma wpływ na decyzje maturzystów. Wynikiem rankingu uczelni jest lista najlepszych uczelni w Polsce, oczywiście tych, które biorą w nim udział. Niezależnie od przyjętej metodologii i ocenianych przez kapitułę danych jest to najważniejsze zestawienie szkół wyższych w Polsce.

Czytaj dalej Po rankingu czas na targi edukacyjne

Ranking Perspektywy i Rzeczpospolita

Perspektywy i Rzeczpospolita już jutro ogłoszą tegoroczne wyniki rankingu 2013. Która uczelnia w tym roku zajmie pierwsze miejsce na podium? Z niecierpliwością czekamy na wyniki rankingu uczelni w tym roku

Co roku fundacja Perspektywy wraz z dziennikiem Rzeczpospolita przeprowadzają ranking, w którym udział deklaruje większość renomowanych uczelni w kraju. Co roku kryteria zmieniają się, a dokładnie część z nich.

Czytaj dalej Ranking Perspektywy i Rzeczpospolita